Na državnem prvenstvu Tomaž Čampa štirinajsti

Letošnje državno člansko prvenstvo, ki je potekalo v znamenju posebnih ukrepov za zamejitev širjenja covid19, je postreglo samo z enim nastopom sevniških igralcev. Tako je Tomaž Čampa osvojil odlično štirinajsto mesto v konkurenci 24 igralcev iz sedmih klubov.

Po prvi zmagi proti Martinu Fišerju s 3/2 je v drugem krogu Tomaž Čampa naletel na devetkratnega državnega prvaka Martina Mošnika, proti kateremu je bil brez možnosti za uspeh (0/3). V bojih za razvrstitev od 9. do 16. mesta je nato zbral še dva poraza in eno zmago ter osvojil končno 14. mesto, kar predstavlja eno najvišjih uvrstitev kateregakoli igralca sevniškega kluba, ki je edini klub brez svojih igrišč v Slovenijo.

Noslov državnih prvakov je šel v ženski konkurenci z Nino Kustec v Škofjo Loko, v moški pa z Martinom Mošnikom v ljubljanski Konex.