Sevniške ekipe na Ekipnem državnem prvenstvu v skvošu osvojile 7., 8., in 10. mesto

Na Ekipnem državnem prvenstvu 2023 v skvošu, ki je potekalo v soboto, 25. marca 2023, v ljubljanskem športnem centru Squashland, je Squash klub igRaj Sevnica nastopil s kar tremi ekipami, ki so osvojile sedmo, osmo in deseto mesto. Za Sevniški klub so nastopili Dominik Balaško, Jan Bohak, Tomaž Čampa, Igor Šiškin, Nejc Burgar, Damir Škerl, Sašo Kirbiš, Andrija Šarić in Stefan Zabret.

Dve sevniški ekipi sta v četrtfinalu v zelo negotovih tekmah izgubili proti Škofji Loki 2 in Squashlandu 3, s tem pa je bilo sanj o zgodovinskem nastopu v polfinalu žal konec, kar bi bilo glede na dejstvo, da nimamo domačih igrišč izjemen dosežek. Dve sevniški ekipi sta se na koncu pomerili za sedmo mesto ter s tem izenačili svojo najvišjo uvrstitev na ekipnih državnih prvenstvih.

Sevniške igralce do konca sezone čaka še en “domač” turnir v maju ter posamično državno prvenstvo, ki bo prav tako v Squashlandu 3. in 4. junija.